Online Chat Siteleri - Sohbetbaslar - Sohbet Muhabbet Chat

Online Chat Siteleri

Online Chat Siteleri

Musty Azad     07-03-24     Chat Odaları     Online Chat Siteleri     166 Defa Okundu

Online Chat Siteleri

Online Chat Siteleri arasında bulunan SohbetBaslar chat sitesi sizi bekliyor canlar. İnternet’in gelişmesiyle online olan her şeye yöneldik insanoğlu olarak. Mektuplaşmadan başlayıp, alışverişe kadar her şeyi çevrimiçi ortamda yapar olduk. Hovardalık ha keza. Mahallemizde yapamayacaklarımızı çevrimiçi ortamlarda yapıyoruz. Veyahut adımızın çıkmasından korkacağımız şeyleri. Ya da akrabaların duymasından utanacağımız şeyleri.

Mesela bu benim için sigara içmemdi. Yirmi sekiz yaşımda başlamama rağmen, otuz altı yaşıma kadar özellikle annem ve babamdan sakladım sigara içtiğimi. Facebook’ta olmadıkları dönemde, orada paylaşırdım bazen canımın sigara çekmesini. Sonra onlar da Facebook ve İnstagram açın bize diye tutturdular. Bir bu eksikti desem de, ikna edemedim. Sonuçta onlar da sosyal medya platformlarında yerlerini aldılar.

Bu sefer benim onlardan sakladığım, lakin online arkadaşlarımın bildiği sigarayı bir de bu platformlarda saklar oldum. Bugün babamların kapısında içerken babamın gelmesi ve benim hemen sigarayı avuç içime saklamam gibi. Ne kadar bilseler de, hala yanlarında içmekten hicap ederim. Bu sebeple de hala saklarım sigaramı.

Online Sohbet Siteleri

Online chat siteleri ve sohbet odaları içerisinde öyle mi peki? .sigara yazıyoruz, tüm kanala sigara ikram ediyoruz. Hele ki birisini sinir ettiysek veya radyoda arabesk müzik dinliyorsak. Misal şuan SohbetBaslar için bu makaleyi yazarken kulağımda UkalaFM canlı radyosunda Müslüm Gürses var. “Çünkü sen çölüme yağmur oldun, Sen geceme gündüz oldun, Sen canıma yoldaş oldun, Sen kışıma yorgan oldun” diyor.

Ah Müslüm baba, ah. Tıpkı şarkıdaki gibi çölüme yağmur olan birisini buldum ben SohbetBaslar’ sohbet muhabbet sitesinde. Gecelerimin hepsini gündüze çeviren biri hem de. Acıma, tatlıma, tribime, sevgime, canıma yoldaş olan biriciğim oldu benim bu sohbet sitesi sayesinde. Erzurum ayazı gibi içimin buz kesen ürpertisine, kışına yorgan örttü, sımsıcak etti beni dostluğuyla. İyi ki varsın cancanım.

Online Chat Siteleri

Online Sohbet Muhabbet

Yüreğimi dağlasa da şarkıları dinledikçe Müslüm babanın, hatta sigara bile yaktırsa da. Böylesine seven, sevgisini dile döken birinin olması ne güzel. İnsanın aşık olası geliyor. Sonra düşünüyorum, ne gerek var diye. Pembe panjurlu ya da benim gibi mavi seviyorsanız, mavi panjurlu hayal sarayları kurmaya ne gerek var?

Sonu hep hüsran, hep gözyaşı değil mi zaten? O halde, benim gibi siz de aşktan ziyade gerçek arkadaşlığı, gerçek dostluğu tercih edin derim. Bu sebeple de SohbetBaslar’a gelin, online sohbet muhabbet edin. Hem sohbet burada baslar, hem dostluk.

Vuslat Vera

www.sohbetbaslar.net

*Kamu spotu: Tütünlü mamuller sağlığa zararlıdır. Kimseye tavsiye etmiyoruz. 🙂

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Arkadaşlık Siteleri

Arkadaşlık siteleri günümüzde binlerce insan tarafından ziyaret edilmektedir. Boş zamanlarını daha eğlenceli geçirmek isteyen insanların bir araya gelerek arkadaşlıklar kurduğu ortama siz de davetlisiniz. Hepinizi bekleriz!

Sosyal Medya

Sizde hemen takip edin!

© Copyright 2023 - Tüm hakları saklıdır. SohbetBaslar.Net (SadeceSen & Vera)

Referans Siteler: Sohbet Muhabbet